Szybki konkurs pierogowy dla Wrocławia

Jutro już wielki dzień, zaczynamy dowozy naszych zdrowszych potraw po Wrocławiu. Postanowiłyśmy zaszaleć i robimy dla Was szybki konkurs, w którym udział można wziąć dziś (20 stycznia 2019 r.) do godziny 20.00.

 

Gdzie się dzieje konkurs? Wszędzie! Możesz wziąć udział za pomocą maila, możesz zrobić to na Facebooku i na Instagramie, możesz też zrobić to jednocześnie we wszystkich tych trzech miejscach!

 

Co do wygrania? Dziesięć zestawów po dwie porcje (w porcji 7 szt.) naszych wyjątkowych zdrowych pierogów, które dowieziemy pod dowolny adres w granicach miasta Wrocław. Nasze pierogi obejrzysz tutaj: http://zdrowszaopcja.pl/c/20/pierogi.html (możesz też od razu zamówić z dostawą na 21 bądź 22 stycznia, jednak nie jest to warunkiem wzięcia udziału w konkursie).

 

Co trzeba zrobić?
* jeśli chcesz wziąć udział w zabawie mailowej – zapisz się do naszego Zdrowszego Newslettera (u dołu strony), po czym wyślij na adres sklep@zdrowszaopcja.pl maila z odpowiedzią na pytanie: „Które z oferty naszych pierogów chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?”;
* jeśli chcesz wziąć udział na Facebooku – polub nasz profil (Zdrowsza Opcja) i w poście konkursowym napisz odpowiedź na pytanie: „Które z oferty naszych pierogów chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?”;
* jeśli chcesz wziąć udział na Instagramie – zaobserwuj nasz profil (Zdrowsza Opcja) i pod zdjęciem konkursowym napisz odpowiedź na pytanie: „Które z oferty naszych pierogów chcesz spróbować jako pierwsze i dlaczego?”.

 

Zabawa trwa do godz. 20.00 w dniu 20.01.2019 r.

 

Miłej zabawy i powodzenia!

 

Widzimy się jutro we Wrocławiu :)

 

Załoga
Zdrowszej Opcji